ŽIJTE SVOJ SEN

Pri práci odkiaľkoľvek chcete.

napíšte nám

Pomoc, na ktorú ste čakali

V Unicorn Agency vám chceme pomôcť žiť život vašich snov! Ako to chceme dosiahnuť?

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vieme všetko, čo potrebujete na vybudovanie škálovateľného podnikania prostredníctvom sociálnych médií.

Nezáleží na tom, či už máte s OnlyFans úspechy, alebo ste ešte ani nezačali. S našou pomocou budete môcť sláviť úspech v čo najkratšom čase. Nečakajte a kontaktujte nás, aby sme mohli začať ihneď!

VŠETKY VAŠE VÝHODY

CO JE PRE VÁS

Žiadne predchádzajúce zručnosti

Nemusíte mat žiadne špeciálne zručnosti, všetko vás naučíme. jediné, co od vás potrebujeme, je záväzok dosiahnut svoj vysnívaný život.

pracovať
odkiaľkoľvek

Vašu prácu navrhneme tak, aby ste ju mohli robiť jednoducho odkiaľkoľvek. Môžete tak cestovať po svete a zároveň zarábať peniaze.

 24/7 servis
a podpora

Budete mať osobného správcu účtu, ktorý je vám vždy k dispozícii a s ktorým sa môžete vždy porozprávať o vašej aktuálnej situácii.

Pracovať menej
zarábať viac

 Znie to až príliš dobre, aby to bola pravda, ale naozaj je to tak. Práca je obmedzená na 2-3 hodiny každý deň, ale stále môžete viesť k vysokému príjmu.

Zostaňte v
anonymite

Nechcete, aby sa o tom dozvedela vaša rodina a priatelia? Žiadny problém, vyvinuli sme systém, ktorý vás udrží v maximálnej anonymite.

potrebujes nejaku
motivaciu?


REFERENCIE

14,520$
VO FEBRUARI

Toto je Madeline, začala s nami spolupracovať začiatkom januára, nikdy predtým nemala nič spoločné s OnlyFans. Potom, čo sme všetko krok za krokom vybudovali, sme vo februári mohli začať zarábať skutočné peniaze.
 
So svojimi prvými peniazmi si splnila sen letieť na Maledivy. Najlepšie na tom je, že odtiaľ môže pokračovať v práci rovnako ako predtým z domu.

26,320$
ZA 28 DNÍ

Amy povedala, že jej snom by bolo dosiahnuť obrat 10 000 eur na OnlyFans. Keď už len ona prišla na 7000, za celý čas sme sa zoštvornásobili

.Peniaze použila priamo na presťahovanie sa do vlastného bytu s výhľadom na celé mesto, predtým si nebola istá, či si to môže dovoliť, teraz to už nie je problém.

127 737 $
OD JÚLA DO FEBRUARA

Toto je Audrey, pracuje s nami najdlhšie. Je najlepším príkladom toho, že neustála práca je vždy odmenená. Od júla do februára sme zarobili viac ako 100 000 dolárov.

Medzitým dokázala pomôcť rodičom splatiť ich hypotéku a žije život svojich snov, pričom pracuje v priemere 3-4 hodiny denne.

Čo vás čaká?


Všetky vaše benefity.

Budovanie sociálnych médií

Máme marketingové stratégie na rozvoj sociálnych médií, pretože sme už pracovali s mnohými modelkami, presne vieme, kde začať.

Správa vašich účtov

Či už instagram, TikTok alebo OnlyFans – prevezmeme celú správu a plánovanie, takže stačí vytvoriť obsah.

Prispôsobenie sa vašej situácii

Nezáleží na tom, kde sa nachádzate, začíname priamo tu a staviame na tom. Či už ste nikdy nemali nič spoločné s OnlyFans alebo ho už robíte, ale jednoducho to nefunguje, my sa o to postaráme!

Regulované úlohy

Všetko premýšľanie môžete nechať na nás, vždy vám presne povieme, čo musíte urobiť, napríklad aký obsah potrebujete vytvoriť, takže sa takýchto vecí nemusíte báť!

 chatovanie s fanúšikmi

Túto časť prevezmeme my, prostredníctvom našich marketingových stratégií sa ľudia prihlásia na odber a potom prevezmeme celé chatovanie, aby sme z toho zarobili čo najviac

OTÁZKY

CASTO KLADENÉ OTÁZKY

1. Ako dlho trvá, kým sa stanete úspešnými?

Záleží na 100 % na našej spolupráci, u niekoho to ide rýchlejšie, u niekoho to trvá dlhšie.
Ale ak budete presne dodržiavať naše pokyny, úspech nie je ďaleko.

2. Čo musím priniesť?

Musíte mať minimálne 18 rokov a motiváciu stať sa úspešným a žiť život podľa svojich snov.
Na začiatok nepotrebujete žiadne explicitné zručnosti, všetko vás naučíme!

3. Koľko musím zaplatiť?

Najlepšie je, že spolupráca s nami je bezplatná. Ako na nej zarobíme?
Najskôr vám pomôžeme zarobiť peniaze s onlyfans a potom si z nich zoberieme podiel.

4. Ako môžem začať?

Ak by ste s nami chceli spolupracovať, môžete vyplniť kontaktný formulár.
Potom vás budeme kontaktovať, aby sme vám objasnili vaše otázky a prediskutovali ďalšie podrobnosti o spolupráci. Tešíme sa na vaše správy!

 Posledný krok

 žiadosT

Ako si iste viete predstavit, naše kapacity sú velmi obmedzené. Takže pokojne popíšte svoju situáciu co najlepšie.

 Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.